W dzisiejszych czasach rynek dóbr i usług oferuje setki tysięcy modeli samochodów. Samochodów osobowych oraz dostawczych, które są już używane lub zupełnie nowe. Obecnie firmy na rynku trudnią się w sprowadzaniu samochodów z zagranicy. W ten sposób można obłowić się w dobry samochód o atrakcyjnej cenie. Rynek samochodowy tętni ofertami samochodów na sprzedaż w różnych odsłonach. Te odsłony to na przykład benzyna oraz diesel i gaz. Samochody marki audi A3 również świecą najlepszą marką oraz jakością. Jakość w cenie, a nowoczesne modele odbiegają cenowo od starych modeli. Samochody Audi są wprost od niemieckiej firmy. Ich znaczek to cztery srebrne pierścienie.

Sprowadzanie samochodów z zagranicy.

Dane techniczne tego samochodu to między innymi: audi A3 raporty spalania , które demonstrują poszczególne modele. Raporty te wykazują spalanie danego modelu w różnym trybie. Tryby dla każdego samochodu są trzy. Najbardziej wysokie zużycie paliwa wykazują samochody w trybie miejskim. Wówczas samochody są skazane na częste zmienianie biegów, częste ruszanie z jedynki. Redukowanie biegu oraz rozpędzanie samochodu na małych odcinkach, gdzie włącza się ekologiczna jazda.
Kierowca poruszający się często po mieście jest również skazany na częste odwiedzanie stacji benzynowej. Jak i również naraża to na koszty, i szybki spadek wskazówki na liczniku. Oczywiście zawsze można skorzystać z rezerwy, która rozpocznie świecenie oraz sygnalizowanie, gdy będzie niski poziom paliwa.