Gry losowe wywołują w ludziach wiele silnych i skrajnych emocji. Każdy ich użytkownik ma nadzieje, że duża wygrana pomoże mu spełnić wszystkie plany i marzenia. Najstarszy w Polsce Totalizator Sportowy pamięta mnóstwo historycznych wydarzeń. Wiele z nich wydaje się nawet nieprawdopodobnych.
I tak na przykład w 1994 roku, szczęśliwą szóstkę wytypowało aż 80 osób, a zaledwie rok później pewien mężczyzna wygrał najwyższe nagrody w dwóch losowania w odstępie zaledwie dwóch tygodni! Jak widać, by wygrać nie trzeba śledzić statystyk, analizować systemów, ani patrzeć na najczęściej padające liczby w dużym lotku. Najważniejsze to mieć szczęście.

 

Wygrani muszą pamiętać o tym, że kwoty do wysokości 2 tysięcy złotych odbiera się w kolekturach, natomiast te wyższe odebrać należy w jednej z 17 siedzib spółki. Trzeba także zapłacić za wyższą wygraną odpowiedni 10 procentowy podatek. Wypłata wygranej następuje najpóźniej po 60 dniach od losowania. Szczęśliwiec może wybrać sobie również formę gotówki lub przelewu. A potem to już odbieranie gratulacji od rodziny i sąsiadów i „hulaj dusza piekła nie ma”!